Кошик
+380 (93) 703-07-09
GRIFKO - вробництво дисків та грифів для штанги
Кошик

Відгуки про компанію GRIFKO | ГРИФИ ДЛЯ CrossFit | БАМПЕРНІ ДИСКИ | ГАНТЕЛІ

  • Вячеслав
    Відмінно

    Дякую за штангу, що доїхала до відділення НП в оговорений термін. Ярослав прийняв замовлення протягом декількох хвилин, проконсультував та дав чіткі відповіді на поставлені мною питання. Після передплати на виготовлення штанги пішло 10 днів, як мене і попередив Ярослав, а доставка до мого відділення зайняла ще одну добу. В цілому, Я задоволений якістю штанги і в подальшому рекомендуватиму компанію своїм друзям та знайомим. Дякую

  • Олександр Ю.
    Відмінно

    Заказал, данные гантельки.
    Мне перезвонили, предложили выбрать какой набор блинов (какие веса) мне будут удобнее. На следующий день уже произвели отправку двух гантель по 26 кг каждая.
    Качество гантель отличное, насечки на гайке и рукоятке, есть запас "на вырост" для размещения доп.блинов на грифе. Металл качественно обработан. (Производил полную предоплату.)

  • Игорь М.
    Відмінно
  • Покупець
    Відмінно

    Делал полную предоплату, потому что почитал отзывы и как-то нестрашно было.
    Отличное обслуживание, заказывал олимпийскую штангу и дисков на 135 кг.
    Быстро отправили, сегодня получил, качеством очень доволен.
    Дырки в дисках под пальцы очень удобны.
    Штанга нравится даже больше магазинных.
    Претензий нет.

  • Андрій Ф.
    Добре
  • Сергей Ш.
    Відмінно

    Заказывал блины 2 по 10 кг с ручками. Связались быстро, договорились про сроки. Все пришло вовремя. Все отлично.

  • Вася Пупкін
    Добре

    Брав гриф під 50мм. довжиною 2м.
    все чудово. Грифом задоволений.

  • Анатолий Т.
    Відмінно

    заказывал 105 кг блинов и гриф. Работа качественная. Заказом полностью доволен.

  • Буджак Іван
    Відмінно

    Все прийшло вчасно, все зробили як я хотів(розміри), ніяких затримок небуло, ціна взагалі суперова) Повністю вами задоволений, якшо комусь буде треба то буду радити вас усім

  • Сергей
    Відмінно

    Гантельки супер! Цена + качество на высоте. Всем рекомендую.